poniedziałek, 8 września 2008

Strategia marketingowa na raty? Teraz to możliwe

Drodzy Przedsięiorcy,
Zdajemy sobie doskonale sprawę jak trudno jest skutecznie rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Jak wielu starań, zabiegów, ale również środków finansowych to wymaga! A jednocześnie wiemy również, ze dobrze przygotowane załozenia marketingowe, systematycznie później wdrazane i stosowane, to jedna z najwaznejszych inwestycji na starcie, bądź podczas weryfikacji dalszego rozwoju Waszej firmy! Dlatego tez przygotowaliśmy dla Was zupełnie nową i niespotykaną dotąd propozycję. Możecie zamówić analizę marketingową z planem marketingowym, ale równiez ich pierwszą realizację - czyli wstępne wdrozenie załozeń (przygotowanie materiałów, reklam,wydruku, itp. itd.) NA RATY!
Wspólnie z firmą "Skuteczni. Doradcy Finansowi" proponujemy bardzo korzystne kredyty (np. jedynie na oświadczenie), dzięki którym stworzenie własnej kampanii reklamowej będzie możliwe przy w zasadzie nieodczuwalnym i rozlozonym w czasie obciązeniu finansowym!
Zainteresowaliśmy Was? Zapraszamy! Kontaktować można się bezpośrednio z nami, lub z p. Bartoszem Nowakowskim: www.skutecznifinanse.pl

Brak komentarzy: