czwartek, 25 września 2008

Pasja-kolejny niezbędny element sukcesu własnej działalności gospodarczej

Firma wymaga poświęceń i zaangażowania. Każdego dnia i w każdej chwili trzeba być gotowym do podejmowania wyzwań i ryzyka, a także do poświęceń. Czy jest to możliwe bez prawdziwej pasji?!
Bez przekonania, że biznes wypali, bez (ślepej niekiedy) wiary w sukces i bez przekonania w absolutnie każdym działaniu?
Można wprawdzie rozpoczynać działalność tylko z wyrachowania, ale w takiej sytuacji nie ma żadnej różnicy pomiędzy własnym biznesem, a pracą dla kogoś – tak samo nie sprawia nam przyjemności…
Wspaniale pracuje się natomiast z Klientami, którzy w swoją firmę wkładają całe serce i oddanie. Mają pomysł, ale wiedzą też, że naprawdę chcą go zrealizować. Tacy Ludzie prą do przodu, szukają nowych rozwiązań, dopytują o kolejne możliwości i nowe rozwiązania. To Ci Klienci mobilizują nas do kolejnych poszukiwań merytorycznych i dziękujemy Wam za to!
Jeśli posiadasz pasję w postaci hobby, to najlepszym z możliwych osiągnięciem jest połączenie pasji z praktyką – jeśli możesz zarabiać na tym, co kochasz robić to będziesz niezwykle szczęśliwym człowiekiem! Potrafisz układać kwiaty? Uwielbiasz komponować muzykę? A może jesteś artystą w kuchni? Załóż kwiaciarnię, prowadź imprezy i eventy, zaoferuj usługi cateringowe. Nie czekaj i nie marnuj talentu i pasji – to najskuteczniejsze przepustki do sukcesu! Nawet jeśli w pobliżu działa już pięć kwiaciarni Twoja będzie najlepsza, ponieważ jej właściciel kocha to co robi!
A więc – wszyscy PASJONACI do dzieła!!!

Brak komentarzy: