czwartek, 28 lutego 2008

Mali mogą więcej! Skuteczny program lojalnościowy! Zapraszamy do współpracy!

Drodzy Przedsiębiorcy!
Zapraszamy wszystkich do zgłaszania swojego udziału w programie: „Mali mogą więcej!”.
Program kieruje się niezwykle prostymi zasadami – wspólnie podejmowane działania promocyjne są tańsze i łatwiejsze do przeprowadzenia.
Wszystkie firmy uczestniczące w programie znajdują się w naszej bazie danych, która zawiera informacje na temat lokalizacji, klientów docelowych, zasięgu i branży działania. Wykorzystujemy te dane do tworzenia wspólnych działań promocyjnych, dla przedsiębiorstw o uzupełniającej się (nigdy konkurującej!) ofercie. I tak łączymy np. kwiaty z organizacją ślubów, z fotografią ślubną, wypożyczaniem samochodów i salonem kosmetycznym, czy zespołem muzycznym. Organizujemy wymianę kart rabatowych – korzystając z usług jednej z firm kooperujących, klient otrzymuje korzystniejsze warunki we wszystkich pozostałych. Karta może mieć stale aktualizowaną listę firm współpracujących, dołączaną podczas wręczenia klientowi samej karty. Proponujemy również wspólne akcje promocyjne.
Jakie korzyści z takich działań wynikają dla Twojej firmy?
- przede wszystkim klient kooperanta z dużym prawdopodobieństwem może stać się Twoim klientem, jeśli tylko zostanie odpowiednio obsłużony. Na pewno poszukiwania zacznie od firm z listy,
- Twój klient, otrzymując kartę z rabatem na inne usługi czuje się dowartościowany i wyróżniony. Wie, że dbasz o jego interesy i jesteś w stanie pomóc znaleźć mu zaufanych usługodawców, potrzebnych w danej chwili; pomagasz mu również oszczędzać (karta zapewnia rabat – i jest to rabat na inne usługi, ale może być oczywiście także rabatem na ponowne skorzystanie z oferty Twojej firmy). Zapewnia lojalność!

Spotykamy na co dzień wiele przykładów, organizowania przez największe firmy akcji wzajemnego rabatowania. Ale przecież „Mali mogą więcej”! Jesteśmy w stanie zorganizować akcję, która nie generuje dużych kosztów, a doskonale przywiązuje Klienta, oraz docenia go i podejmowane przez niego działania wobec Twojej firmy.
Pokażmy klientom jak bardzo są dla nas ważni – zapewnijmy im korzyści dodatkowe, oprócz najlepszej obsługi i satysfakcji z naszej oferty.
A koszty? Przystąpienie do programu i wpisanie do bazy danych w celu wyszukania kooperantów to koszt jednorazowy, wynoszący 50 zł netto. Późniejsze działania ustalamy oczywiście indywidualnie, na podstawie realnych potrzeb (np. ilości kart, które będą przygotowane, wydrukowane i dostarczone).
Zapraszamy! Kontakt: gabriela.antczak@gabana.pl, 603 822 622.
Daj się poznać Klientom, oszczędzając budżet!

Brak komentarzy: