środa, 13 lutego 2008

Barter. Zapraszamy do współpracy barterowej! Jakie korzyści dla Twojej firmy?

Moi Drodzy,
Czy zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób wykorzystać działania marketingowe, podejmowane przez inne firmy, nie będące Waszą konkurencją?

Jest taki sposób – bardzo prosty i niezwykle skuteczny! Nazwano go BARTER.
Wymiana barterowa może przybierać bardzo różne formy i dotyczyć niezwykle wielu przedsiębiorstw i branż. Na przykład: produkty kierowane do rodziców małych dzieci mogą się doskonale uzupełniać, można wymienione produkty lub usługi wykorzystywać w konkursach i promocjach. I nie mamy tu na myśli jedynie kosmetyków, wózków i ubranek – a dlaczego nie nawiązać współpracy z salą zabaw w Waszym mieście, solarium, które zaproponuje specjalne warunki dla młodych mam, a może z agencją opiekunek? Okazje czekają wszędzie – warto z nich skorzystać!

Podobnie ma się sprawa z każdą inną branżą. Swoim klientom proponujemy wykorzystanie wielostronnych kart rabatowych – Ty oferujesz rabat na usługi zaprzyjaźnionej firmy, ona na Twoje. Korzyści obustronne, siła działania podwójna, koszty prawie ŻADNE, a na pewno żadne w porównaniu z jakąkolwiek inną formą aktywności marketingowej!!!

Zapraszamy Wszystkich do zgłaszania swoich propozycji do wymiany barterowej – zorganizujemy akcję, znajdziemy dla Was partnerów, opracujemy zasady współpracy!

Podajcie swoje propozycje – umieścimy je w naszej bazie i zrobimy wszystko, aby jak najszybciej zorganizować dla Was działania barterowe. A może macie do zaproponowania produkt lub usługę, która mogłaby stać się przedmiotem wymiany barterowej pomiędzy Waszą firmą a firmą Gabana? W zamian oferujemy opiekę marketingową w pełnym wymiarze!

Czekamy na Wasze propozycje! Łączmy siły – wtedy skuteczność działań będzie zdecydowanie większa, a koszty minimalne. Wykorzystujecie to, co macie najlepszego, czyli swoją ofertę!!

Brak komentarzy: