wtorek, 26 lutego 2008

Reklama zewnętrzna, reklama na samochodach-współpraca pozwala rozszerzać zakres naszych usług!

Witam Wszystkich!
Z przyjemnością donoszę, że nasze możliwości zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi naszym Klientom, systematycznie wzrastają!
Nawiązaliśmy współpracę z firmą prowadzoną przez młodych i energicznych ludzi, którzy specjalizują się w wykonywaniu projektów graficznych (nasz zespół grafików powiększa się), oraz w wykonawstwie elementów reklamy zewnętrznej (potykacze, banery, standy, kasetony, itp.), a także reklamy na samochodach.
Współpraca gwarantuje naszym Klientom konsekwencję projektową – każdy pomysł graficzny będzie wykorzystywany na wszystkich nośnikach reklamy, nie ma mowy o przypadkowości i trudnościach z precyzyjnym opisem dla kolejnej osoby, która przejmuje projekt do następnych realizacji.
Bez względu na to, czy potrzebny jest projekt logo, strona WWW, czy też potykacz przed Twoim lokalem – wszystko idealnie będzie się uzupełniać. To dla nas bardzo ważne, ponieważ podstawowym słowem, które przewija się przez wszystkie wypowiedzi dotyczące skutecznego marketingu w małych firmach jest KONSEKWENCJA! Nie pozwólcie, aby wydawane przez Was pieniądze oznaczały chaos w materiałach reklamowych!
Dzięki rozszerzającej się współpracy jesteśmy również w stanie zapewnić najkorzystniejsze ceny! Zapraszamy! Prześlij zapytanie – możliwości oraz cena z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą!!!
Załączam kilka przykładów realizacji wykonanych przez firmę Panów Szumowskiego i Zienkowicza.


Brak komentarzy: