piątek, 10 października 2008

Doskonały Klient- czy naprawdę istnieje?

Czy doskonały Klient naprawdę istnieje? Jaki jest? Gdzie go szukać?
Doskonały Klient doskonale wie czego chce; doskonale wyraża swoje oczekiwania, jest pozytywnie nastawiony do Twojej oferty, a po wykonaniu usługi, doskonale płaci… Nie ukrywa się, łatwo go znaleźć i jest uwrażliwiony na Twoje działania reklamowe. Docenia je i prawidłowo reaguje. Jest wierny, wraca i poleca Twoje usługi, jest Twoim ambasadorem. Obroty jakie Ci zapewnia systematycznie i regularnie rosną, a Ciebie traktuje jak swojego dobrego kumpla, a nie akwizytora, który koniecznie chce mu „coś wcisnąć”. Jest otwarty i sympatyczny, z radością przyjmuje Twój monolog, nawet gdy ma gorszy dzień ;-). Nie próbuje Cię naciągnąć i nie narzeka na zbyt wygórowane ceny.
Czy spotkałeś już swojego DOSKONAŁEGO KLIENTA? On istnieje, musisz tylko uważnie poszukiwać! Serdecznie życzę Ci, abyś znalazł, chociaż jednego – wtedy prowadzenie biznesu okaże się o wiele przyjemniejsze i zyska nowe oblicze.  My też mamy naszych Doskonałych Klientów i bardzo im dziękujemy za wszystkie pozytywne aspekty współpracy!

1 komentarz:

szograt pisze...

Tak to prawda."Doskonały klient" istnieje.
Jestem instruktorem nauki jazdy świadczę jakby swoje "usługi" i..nawet jak uczeń obleje egzamin, a wie i czuje,że przekazałem mu wszystko co na ten temat wiem - poleca mnie.