poniedziałek, 2 czerwca 2008

Rozpoczęcie współpracy z naszą firmą-informacje organizacyjne

Dzisiaj, na początek kolejnego pracowitego tygodnia, krótka - techniczna informacja, dotycząca sposobu nawiązania współpracy z nami.

Oczywiście nie ma tylko jednego, ale proponujemy naszym Klientom rozwiązanie najprostsze i najszybsze. Prosimy o przesyłanie drogą mailową informacji o firmie, o problemach, obecnej sytuacji, pomysłach i oczekiwaniach jakie pokładacie we współpracy z nami, itp.

Wszelkie informacje będą przydatne - na tym etapie działa zasada "im więcej, tym lepiej" (pisaliśmy o kolejności podejmowanych działań, m.in. w poscie z 07-go lutego).
Wielu Klientów pyta najpierw o spotkanie. Jest to oczywiście bardzo dobra forma uzgodnienia wszelkich możliwości, ale niestety nie najszybsza. Zwazywszy zwłaszcza na często bardzo duze odległosci pomiędzy naszymi firmami, proponujemy działanie z wykorzystaniem fantastycznych w dzisiejszych czasach mozliwości jakie przynosi technika - prace rozpoczynamy zazwyczaj na podstawie systematycznego i wyczerpującego kontaktu mailowego. Wszystkie informacje są przez nas uporządkowywane i odpowiednio klasyfikowane i na ich podstawie powstaje analiza, raport i konkretne propozycje dalszych działań.
Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani możliwościami współpracy, nie musicie obawiać się konieczności ustalania odległych terminów spotkań - prześlijcie do nas maila, a prace rozpoczną się niemal niezwłocznie!
Zapraszamy!

Brak komentarzy: