wtorek, 3 czerwca 2008

Event w plenerze-doskonały sposób na promocję Twojej firmy!

Nasi Klienci to prawdziwi pasjonaci! Na codzień potwierdza się twierdzenie, że każda prężna firma posiada Właściciela, który prze do przodu, potrafi cieszyć się życiem i ma pasję! Pasję niezbędną zarówno do walki na konkurencyjnym rynku, jak i do codziennego cieszenia się życiem! A jeśli dodatkowo ten zapał podzielają Pracownicy, to sukces gotowy!

Jeden z naszych Klientów - firma FastFix dowodziła już wielokrotnie swojego zaangażowania w tematykę motoryzacyjną. Na blogu: http://fast-fix.blogspot.com/ znajdziecie regulamin organizowanego właśnie przez firmę rajdu 4x4. Wydarzenie to będzie miało miejsce 8-go czerwca - z pewnością zamieścimy po zakończeniu zdjęcia, komentarze i relacje.

Oczywista jest korzyść dla firmy - wydarzenie, które wzbudza prawdziwe zainteresowanie, a jednoczęsnie pozostaje w sferze codziennego działania przedsiębiorstwa (www.fast-fix.pl) , stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania się i zaistnienia nie tylko w lokalnej społeczności! Z przyjemnością przygotowaliśmy materiały na rajd, między innymi zamieszcozne powyżej logo "operacji"- nam też udzielił się radosny nastrój i uczucie sportowej rywalizacji ;-)

Naprawdę warto być aktywnym i wykorzystywać każdą okazję do zaprezentowania swojej oferty!

Pasjonaci Przedsiębiorcy do dzieła!!! Zdecydowanie można połączyć przyjemne z pożytecznym!

Brak komentarzy: