czwartek, 19 czerwca 2008

Marketing "wakacyjny"

Drodzy Przedsiębiorcy,
Wakacje wkroczyły w nasze życie z typowym dla siebie impetem! Każdy je uwielbia, każdy czeka na nie przez większość roku!
Mamy nadzieję, że fantastycznie odpoczniecie po ciężkiej pracy i skorzystacie z należytego relaksu, który pozwoli wrócić do własnej firmy z podwójną siłą!
No tak - ale nie o tym traktuje ten post! ;-)
Jak wykorzystać wakacje w sensie marketingowym? Przecież nie musi być to tzw. "martwy okres", a zyski nie są przeznaczone tylko dla hoteli i gastronomii nad morzem! Słońce, uśmiech i odpowiednie nastawienie Klientów dosłownie działają cuda, a chęci i potrzeby zakupowe zdecydowanie wzrastają!
Podczas urlopu naturalnie należy odpoczywać, ale wolną chwilą warto spojrzeć na nowe tendencje, na pomysły reklamowe, również jeśli dotyczą zupełnie innej, niż Wasza branży. Mamy teraz wyjątkowo korzystny okres, równiez ze względu na Euro - pisaliśmy niedawno o fenomenie tego typu wydarzeń - wykorzystujcie je w swoich działaniach. Umiejętność obserwowania otoczenia, zwiększa wymiernie szanse powodzenia!
Zapraszamy do bardzo korzystnych, wakacyjnych promocji cenowych, które pojawiają się również w naszej branży reklamowej! Macie Państwo możliwość skorzystania z lepszych warunków druków, oklejania aut i zakupu gadżetów reklamowych. A skoro można uzyskać lepszą cenę, wykorzystując letni okres - to dlaczego nie?! ;-)

Brak komentarzy: