wtorek, 20 maja 2008

Barterowe rozliczenia-dlaczego korzystne w promocji?

Barter. To słowo, które wielu przedsiębiorcom jest nadal obce. A szkoda. Wracamy do tematu barteru, ponieważ pojawia się w pytaniach od Was i coraz częściej w ofertach od nas.
Barter może wiele załatwić. a posiada jedną, zasadniczą i najważniejszą cechę: jest korzystny dla wszystkich stron biorących w nim udział. Celowo używam słowa "wszystkich" zamiast "obydwu", ponieważ barter może dotyczyć więcej niż jednej firmy i produktu.
Jest korzystny dla wszystkich, ponieważ każda ze stron oferuje do wymiany to, co potrafi wykonywać najlepiej - swoje produkty lub usługi. Podczas wymiany barterowej nie angażujecie żadnych funduszy, dostarczając współpracownikowi efekt swojej prac i odwrotnie - otrzymujecie od niego przedmioty lub usługi, które są Wam przydatne. Jeśli w barter zaangażowana jest dodatkowo firma pośrednicząca (jak nasza) wymiana bywa wielostronna i łączona (nie zawsze bezpośrednia wymiana jest interesująca) - tym sposobem barter moze polegać na wymianie pomiędzy wieloma firmami, na specyficznym łańcuchu powiązań.
Co do barteru może zaoferować Twoja firma? A jakich usług potrzebujesz w zamian? Czy jest jakaś dziedzina, w której przydałoby Ci się wspracie, ale uważasz ją za zbyt kosztowną lub mimo wszystko mniej istotną niż inne? Pomyśl o wymianie barterowej, poszukaj firm, z którymi mógłbyś dokonać tejże wymiany. Zajrzyj takze na: http://malimogawiecej.blogspot.com.
My również zapraszamy i zachęcamy do rozliczeń barterowych. Wielu firmom oferujemy usługi doradztwa marketingowego w zamian nie oczekując pieniędzy, a rozliczenia barterowego. Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalną obsługą marketingową, zapraszamy! Jesteśmy otwarci na propozycje obsługi w zamian za Wasze produkty lub usługi. Barter to naprawdę bardzo korzystna i prosta transakcja!

Brak komentarzy: