wtorek, 13 stycznia 2009

Spotkanie szkoleniowe "Mali mogą więcej"-czyli praktyczny marketing i dotacje unijne w małych firmach!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się 06-go lutego w godzinach 16-20, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, w Koninie.
Podczas spotkania, przeznaczonego dla Właścicieli Małych Przedsiębiorstw odrzucamy sztampę i tzw. „ludzkim głosem” mówimy o marketingu i dotacjach unijnych. Pokazujemy przykłady, podajemy konkretne koszty, oraz sposoby na ich zmniejszenie. Podpowiadamy co zrobić aby zaistnieć na konkurencyjnym rynku i przekonać do siebie Klientów.
Czym naprawdę jest marketing w małej firmie?
Ile realnie kosztuje?
Jakich błędów unikać?
Gdzie szukać okazji rynkowych i jak je skutecznie wykorzystywać?
Jak uzyskać pomoc specjalistów?
Jakie funkcjonują mity dotyczące dotacji unijnych?
Gdzie się udać, kogo pytać i jak zdobyć pieniądze? Itd. itp.
Prezentujemy prawdziwe i konkretne przypadki, a po zakończeniu spotkania, przebiegającego w przyjemniej atmosferze przy kawie, pozostawiamy Państwa z realnymi, przydatnymi rozwiązaniami.
Czas wziąć sprawy w swoje ręce, bo przecież „Mali mogą więcej!”.
Prowadzący:
Marketing: Gabriela Antczak, Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Doradca marketingowy dla małych przedsiębiorstw, autorka artykułów dotyczących tej tematyki; Marketing Manager w kilku uznanych, poznańskich firmach.
Fundusze Unijne: Piotr Ratajczyk, Doktor i pracownik naukowy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Specjalista w zakresie Dotacji Unijnych.

Brak komentarzy: