środa, 2 stycznia 2008

Jaki rok dla mojej firmy? Noworoczne postanowienia.

Witam wszystkich w kolejnym roku! Co przyniesie? Miejmy nadzieję, że tylko dobre wydarzenia i dni pełne słońca! Na pewno da nam kolejny "krzyżyk" - niektórzy wspominają już o ukryciu daty urodzin w "Naszej Klasie" :-)
Jakie postanowienia noworoczne? Czy myśleliście już o swojej firmie? Co dla niej zrobić, aby rozkwitła i piękniała z każdym dniem?
Radzę zacząć od metodycznej analizy obecnego stanu - takiego noworocznego "rachunku sumienia". Warto zastanowić się dlaczego moja firma jest wyjątkowa? Co stanowi o tym, że może być najlepsza na rynku, na którym działa? Stwierdzenie tego podstawowego faktu pociągnie za sobą kolejne decyzje, odkrycia, nowe pomysły. Należy pamiętać, ze firmę tworzymy my i to my decydujemy o jej kształcie. Przypomnijcie sobie zapał i wiarę jaką mieliście na starcie - jakie były pierwsze dni Waszej firmy? Co Was wyróżniało?
Naprawdę warto ustalić tą niepowtarzalną cechę i podkreślić ją np. w haśle reklamowym, kierując się mottem: "Wyróżniaj się lub zgiń!" - brzmi groźnie? Niestety (lub "stety") jest bardzo prawdziwe - klienci poszukują unikatów, chcą czuć się wyjątkowo korzystając nawet z najbardziej podstawowych usług.
Tak więc - wraz z noworocznymi postanowieniami róbmy rachunek sumienia i wyróżniajmy naszą działalność! Kolejny rok to przecież mnówsto nowych możliwości!!!
Życzę wszystkim powodzenia!!!
G.A.

Brak komentarzy: