środa, 19 grudnia 2007

Czym w zasadzie jest outsourcing marketingowy?

Podstawowe pytanie, na które powinien odpowiedzieć nasz blog.

Niewiele osób zastanawia się nad wszechobecnością rozwiązań outsourcingowych. A tak naprawdę korzystamy z nich wszysycy.
Bardzo prosty przykład - Twoją księgowość prowadzi biuro rachunkowe? Dostarczasz dokumenty, a Panie Księgowe znają doskonale Twoją firmę i bez gadania wiedzą co robić? To nic innego, jak outsourcing w dziedzinie rachunkowości.
Podobnie działa marketing. Znając potrzeby i uwarunkowania Twojej firmy pracujemy konsekwentnie nad realizacją wspólnie przyjętej strategii. Wiemy jak zminimalizować ponoszone przez Ciebie koszty promocji firmy. Nie musimy przy każdej kampanii uczyć się Twojego przedsiębiorstwa i jego potrzeb. Po prostu jesteśmy na stałe do Twojej dyspozycji, podpowiadamy, szukamy najlepszych rozwiązań i gramy z Tobą w jednej drużynie - naprawdę, a nie tylko przy okazji pojedynczej akcji, na której można zarobić.
Wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy fachowcami od marketingu, Ty prowadzisz swój biznes i nie musisz znać się na wszystkim! Wygodne? No właśnie :-)

G.A.

Brak komentarzy: